Co takhle dát si pořádný warm-up před Mladí Ladí Jazz 2017? Jazzbitu opět patří závěr měsíce, tentokrát to bude “trochu soul”, protože soul, funk a r&b bude rytmem našeho březnového vydání. Těšit se můžete na vynikající projekty Gin In Jam a The Documents! Speciálním hostem “Dokumentů” bude vynikající trumpetista Miroslav Hloucal.
Koncertní série Jazzbit je součástí iniciativy Mladí Ladí Jazz.
VSTUPNÉ na celý večer do 26 let 90kč, ostatní 180kč. Sezení za 250Kč
Gin in Jam
http://www.facebook.com/
Gin in Jam je projekt vzešlý z iniciativy studentů Konzervatoře Jaroslava Ježka. Současná sestava společně hraje od začátku roku 2016 a nyní se po krátké pauze opět vrací na pražská klubová prkna, která znamenají tanec a pořádnou show. Jádrem repertoáru jsou autorské skladby od jemných balad až po nadupané groovy. Zrzkou v kaši a frontmanem kapely je Magdalena Řehořová, autorem hudby pianista a trombonista Jakub Žídek.
The Documents
http://www.facebook.com/
Uskupení The DOCUMENTS se dalo dohromady pod vedením basisty Radima Genčeva (např. Madfinger) v roce 2014 v Praze a vychází především z R’n‘B, fusion, gospelu a neosoulu. Debutové CD s názvem SIGNATURE vzniklo v produkci Radima Genčeva, který se mezi jiným podílel na několika deskách kapely Madfinger, je zakladatelem této hudební formace a autorem hudby.